izmir bağlama kursu

For Better Life...

izmir bağlama kursu

WHITE Club Baglama / Saz Kursu

WHITE Müzik Baglama Kursu / Saz Kursu olarak amacımız siz değerli üyelerimize müziği sevdirmektir. Enstrüman çalmaktan ne kadar keyif alırsanız, bu oranda başarılı olacağınıza inanmaktayız.

bağlama kursu, izmir bağlama kursu, bağlama kursları, izmir bağlama kursları, izmir bağlama kursu ve fiyatları, bağlama kursu ve fiyatları

Bağlama kursu uyguladıgımız özel metodlara ve konservatuvarda öğretim görevlisi olan eğitmenlerimizin direktiflerine uyulduğu taktirde  6 aylık bir eğitim süresinde %100 başarı garantisi veriyoruz. izmir bağlama kursu, bağlama kursu

Baglama kursu Eğitimlerimiz (Bağlama Kursu), konservatuvarda öğretim görevlisi, yurt dışında  hocalık diploması almış, alanında birçok başarıya sahip öğretmenler ve üyelerimizle iyi diyalog kurabilen, onların her türlü sorunuyla ilgilenen uzman Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır.

Okulumuza başvuruda bulunan her öğrencimizi, öncelikle iki aşamadan oluşan İşitme testine ve fiziksel teste tabi tutuyoruz.İşitme testimizdeki temel amacımız öğrencilerimizin müziğe olan öğrenme yeteneklerini keşfederek, kişiye özel bir eğitim sistemi oluşturmak. Fiziksel testimizdeki temel amacımız ise üyelerimiz için çalmak istedikleri müzik enstrümanının  onlar için uygun olup olmadıklarını,  yaşa ve fiziksel özelliklerine göre değerlendirmek.  Bu testimizin sonucuma göre öğrencimizin kurumumuzda bağlama kursuna başlayıp, başlamayacagına birlikte karar veriyoruz.

Okulumuz her eğitim yılının ortasında ve sonunda İzmir Ekonomi Üniversitesinde bütün öğrencilerimizin katıldığı görkemli bir yılsonu temsili düzenlemektedir. Müzik dünyasının seçkin eserlerinin sahneye taşındığı bu gecede öğrencilerimiz sahne ile tanışmakta ve birer sahne adayı olmak üzere önemli deneyimler elde etmektedirler.

Baglama Kursu

Herhangi bir çalgı eğitimi almak için okulumuza kaydolduğunuzda müzikal formasyon, solfej, işitme, teori ve çocuk korosu gibi derslerdende mutlaka istifade eder, mutlaka topluluklarda yer alırsınız.

Bağlama Kursu uyguladıgımız özel metodlara ve konservatuvarda öğretim görevlisi olan eğitmenlerimizin direktiflerine uyulduğu taktirde  6 aylık bir eğitim süresinde %100 başarı garantisi veriyoruz. Ayrıca dilerseniz Konservatuvara hazırlık kurslarımıza katılarak müzik dünyasında gelecek yaratabilirsiniz.

WhatsApp chat