Kurslarımız

For Better Life...

Spor Salonu Bire Bir Özel Ders (PT), uzmanlaştığımız en değerli spor hizmetlerimizden biridir. Rehabilitasyon, sağlıklı zayıflama, kas güçlendirme gibi..

Müzik Kursu, Müzik Eğitimlerimiz, konservatuvarda öğretim görevlisi, yurt dışında hocalık diploması almış, alanında birçok başarıya sahip öğretmenler ve ..

Deneyimli ve profesyonel eğitmenler eşliğinde hayallerinizi süsleyen dansı gerçeğe dönüştürüyoruz! Özel ders olarak tasarlanan derslerimiz sizin belir..

Yaz spor okulunda yüzme, İngilizce eğitimi, Rusca eğitimi, Bale, Çocuk Dansı, Mental Aritmetik,Matematik Kursu,Çocuk Yogası,Resim kursu, Müzik eğitimi..

Öğrencilerimizin zekâ kapasitelerini daha da arttırarak, Eğitim dönemlerinde ve yaşamlarında daha güçlü, daha başarılı ve mutlu olmalarına katkıda ..

trateji (Zeka Oyunları) kelimesi eski Yunanca “Stratos” (Ordu) ve “Ago” (Yön Vermek, Yönetmek) sözcüklerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Strateji ..

Etiket; izmir spor salonu kursları, izmir spor salonu kurs fiyatları, spor salonu kursları, spor salonu kursu,  izmir spor salonu kursları, spor salonu kursları

× Whatsapp