izmir sports & healty club

For Better Life...

White Club Sports & Healty Club

WHITE Club Sports & Healty Club  Spor Sistemi’nde amacımız; sporu yaşam tarzınız haline getirmektir. Hedeflerinize en iyi ve hızlı şekilde ulaşmanız için fitness, beslenme ve dinlenme üzerine kurulu yenilikçi WHITE Club sistemini geliştirdik.
WHITE Club Sports & Healty Club  Spor Sistemi ile her zaman daha iyisini elde etmek için motive olacak, sizler için düzenli olarak yenilediğimiz sistemle çalışacak ve sporu hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline getireceksiniz.

Besin her şeyden önce bir enerji kaynağıdır ve verimli bir spor için enerjinizin yeterli olması gerekir. Egzersiz programınıza en uygun şekilde hazırlanan beslenme programı ile beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altında tutabilecek.
Kalıcı değişim için B.A.R(Body Assesment Report) ölçümleri sonuçlarına göre kişiye özel program uygulanacaktır.

Vücudun antrenmana hazırlık için ihtiyacı olan dönemdir. İyi uyumak, masaj ile bedensel rahatlamayı sağlamak antrenmandan en iyi sonucu elde etmek için önemlidir.

WHITE Club  fitness profesyonellerinin hazırladığı B.A.R (Body Assesment Report) ise sizleri hedeflerinize daha sağlıklı ve hızlı ulaştırmamızı sağlayan tüm ölçümleri kapsıyor. Kandaki oksijen oranından denge kapasitesine kadar, 13 farklı ölçümden oluşan bu sistem Türkiye’de bir fitness kulubünde yapılan en kapsamlı ölçüm birimidir. Antrenman programının en etkili şekilde düzenlenmesi için geliştirilen B.A.R (Body Assesment Report), sporu yaşam tarzınız haline getirirken istediğiniz vücuda kısa zamanda ulaşmanızı yardımcı olacaktır.

WHITE Club Sports & Healty Club  Spor Sistemi’nde amacımız; sporu yaşam tarzınız haline getirmektir. Hedeflerinize en iyi ve hızlı şekilde ulaşmanız için fitness, beslenme ve dinlenme üzerine kurulu yenilikçi WHITE Club sistemini geliştirdik.WHITE Club Sports & Healty Club  Spor Sistemi ile …

Fitness Kampları

Fitness Kampların hedefi; sizin için en iyi hedefi belirlemek, bu hedefe belirli bir sure içerisinde ulaşmanızı sağlamak. Kamplar, BAR ölçümleri ve konsultasyon görüşmeleri ile hedefin belirlenmesi, sürekli takip, motivasyon toplantılarını içeriyor.

Kamplar ihtiyaçlarınıza gore 6 ile 12 hafta arasında çeşitlilik göstermektedir.

Hedeflerinize en iyi ve hızlı şekilde ulaşmanız için fitness, beslenme ve dinlenmeyi bir araya getiren TRI-ACTION INTENSE özel grup programı, kardiyovasküler kapasitenizi ve çevikliğinizi artırıyor, vücut ağırlığınızı kullanarak kuvvet ve dayanıklılığınızı güçlendiriyor, denge çalışmaları ile vücudunuzun günlük hayattaki hareketleri daha kontrollü yapabilmesini sağlıyor.

Personal Training

Personal Training en bilinçli haliyle WHITE Club’te yapılır. Personal Training, eğitmenlerin her adımda yanınızda bulunduğu kişiye özel bir hizmettir. Öncelikle B.A.R (Body Assesment Report) ölçümleri ile fitness profiliniz belirlenir. Bu profil doğrultusunda hazırlanan programınız ile uluslararası sertifikalara sahip profesyonel WHITE Club Training ekibi eşliğinde hedeflerinize en hızlı ve doğru şekilde ulaşabilirsiniz. Personal Training birebir çalışmadan çok daha fazlasını içerir. Motivasyon, kontrollü antrenman , zaman yönetimi ve yakından takip Personal Training çalışmasının anahtar öğeleridir Personal Training programları fitness seviyenizi yükseltecek sürekli yeni hedefler koyar ve sadece fit değil, daima daha fazlasını yapmaya hazır hissedersiniz.

Etiket, izmir sports healty club, sports healty club, balçova sports healty club, sports ve healty club, izmir sports ve healty club, sports ve healty club kursu