izmir boks kursu

For Better Life...

 Boks Kursu

İzmir spor salonu olarak Bire Bir Özel Ders (Boks Kursu) WHITE Club olarak en uzman olduğumuz alandır.  Hayalinizdeki vücuda sahip olmak, %100 sağlıklı olarak kilo vermek için  WHITE Club (izmir spor salonu) özel derslerimize sizi bekleriz. WHITE Club’da izmirin en iyi eğitmenleri ile çalışacaksınız. Aylık 8 veya 12 seans seçeneklerinden birini tercih ederek,  arzu ettiğiniz amaçlara ulaşacaksınız.! Hangi eğitimi almak isterseniz isteyin, Boks, Kickboks, MMA, Crossfit , Wingtsun TRX, reformer pilates, … Uzman WHITE Club eğitmenlerimiz sizler için daima hazır.

WHITE Club Özel Grub Boks Kursu 

Boks Kursu, Yaş, cinsiyet, kondisyon durumu gibi özelliklere göre hazırlanan sıradan grup derslerini unutun. İzmir spor salonu olarak eğitmenler gözetimindeki en verimli egzersiz seçeneği olan Takım Antrenmanı, 5 kişiden başlayan özel grup derslerinde bireysel performansın takım ruhuyla özdeşleşerek yükseldiği farklı ve verimli bir deneyim sunar. 45 dakikalık ısınma, direnç ve kardiyo egzersizleri, esnemeyle tamamlanır. Temel egzersiz “Fundamentals”, Functional, Boks, Kickboks , MMA,  Karma Do Sporları ile haftalık spor programınızı oluşturursunuz.

WHITE Club Boks Kursu Hakkında 
Sağlıklı ve çok daha iyi bir fiziğe sahip olmak, spor yaparken hayatta karşımıza çıkacak olan tehlikelere karşı kendinizi çok ileri seviyede korumak, özgüven ve daha birçok kişisel yetinizi geliştirmek arzusundaysanız bu eşsiz boks kursu deneyimini yaşamak için ücretsiz deneme çalışmalarımıza kesinlikle bekliyoruz.
Uyguladığımız Özel Boks eğitim sistemi, Dünyanın en büyük oyuncularının ve mankenlerinin formda kalmaları için yaptıkları özel eğitim tekniklerinide kapsamaktadır.

İzmir spor salonu Boks kursu çalışmalarımız kesinlikle sertlikten ve karşılıklı dövüşten uzak, eğitim ve teknik ağırlıklıdır. Arzu edilirse Müsabakalar 6 aylık eğitimini tamamlamış üyelerimizin kişisel isteğine bağlıdır.
Boks Kursu Çalışmalarımızda bay, bayan karışık olarak çalışılır ve yaş sınırı yoktur.  Çocuklar için ise ( 5- 13 yaş grubu ) özel bir boks çocuk grubuna sahibiz.

Üyelerimiz Boks çalışmalarımıza düzenli geldikleri taktirde 6 aylık bir eğitim ile çok iyi bir seviyeye ve forma ulaşırlar. Yılda dört defa düzenlediğimiz kuşak sınıvlarımıza katılarak kendilerini geliştirebilirler.
Eğer arzu edilirse  özel Boks eğitimleri ile  3 veya 4 kişilik özel gruplar eşliğinde 6 aylık bir süre zarfı içerisinde özel bir eğitim sistemine dahil olabilirler. Bu eğitim sistemi sonunda çok ileri bir seviyeye ulaşarak kurumumuzdan katılım sertifikası ve sporcu lisansı alabilirler.
Üyelerimiz arzu ederlerse yakın arkadaşlarından oluşacak özel grup dersleri oluşturabilirler.

İzmir boks kursu fiyatı ve detaylı bilgi için merkezimize danışınız.