izmir yaz okulu

For Better Life...

DEHA ÇOCUK YAZ OKULU

WhiteClub izmir spor salonu olarak okulların kapanmasının hemen ardından başlayan Yaz Okulu’nda 08:30 – 18:00 saatleri arasında açık büfe kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısını da kapsayan tam günlük bir program uygulanmaktadır. Yaz spor okulunda yüzme, İngilizce eğitimi, Rusca eğitimi, Bale, Çocuk Dansı, Mental Aritmetik,Matematik Kursu,Çocuk Yogası,Resim kursu, Müzik eğitimi, Gitar Kursu, Çocuk korosu, Eğitsel oyunlar, Satranç, Cimnastik, Karate, Aikido, Taekwondo eğitimleri ve Ebruli aktiviteleri yapılmaktadır.

Yüzme Eğitimimiz Uzman eğitmenler eşliğinde haftada üç gün Aquacity termal balçovada yapılacaktır.

Yaz Okulu, Program Başlangıç Tarihi: 23 Haziran 2015 Pazartesi

deha çocuk yaz okulu, deha çocuk yaz okulu izmir, izmir deha çocuk yaz okulu, deha çocuk kursu,

Genel Bilgiler : Deha Çocuk Yaz Okulu programı gruplar halinde uygulanır. Her dönem kayıt yaptıran öğrencilerden, yaşlarına göre gruplar oluşturulur. Her grup en fazla 15 öğrenciden oluş

Yaz Okulu, Programa Katılabilecek Yaş Grupları: 3 – 13 yaş arası çocuklarımız programımıza katılabilirler.

Çocuk Yaz Okulu Eğitim İçeriği

Programın İçeriği (Yaz Okulu): Yüzme, İngilizce, Rusça, Matematik, Resim, Ebruli ve Sanat çalışmaları Eğitsel Oyunlar, Jimnastik, Karate, Taekwonda, Aikido, Bale, Çocuk Dansı, Çocuk Yogası, satranç, Müzik Eğitimi, Çocuk Korosu, dinlenme saati ve üç öğün yemeği (kahvaltı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı) içerir.

Yemek : Diyetisyenlerimiz tarafından kalori ve besin değeri açısından öğrencilerimizin ihtiyacını eksiksiz karşılayacak şekilde oluşturulan programa uygun olarak, deneyimli kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Açık büfe sabah kahvaltıları, öğle yemekleri ve ikindi kahvaltıları ücrete dahildir. Yaz Okulu

( Yemek programlarımız aylık olarak velilerimize dağıtılacaktır )

Servis : İzmir’in her semtine servisimiz vardır. Çocuklar evlerinin kapılarından alınıp yine kapılarına bırakılır. Servis ücretleri fiyatlara dahil değildir.

Sağlık : Tesisler içinde gün boyu sifa hastanesinin uzman doktorları sağlık hizmetleri sunulmaktadır. Havuz başında sürekli cankurtaran görevlidir.

Genel Bilgiler : Deha Çocuk Yaz Okulu programı gruplar halinde uygulanır. Her dönem kayıt yaptıran öğrencilerden, yaşlarına göre gruplar oluşturulur. Her grup en fazla 15 öğrenciden oluşur.

Eğitmenler : Deha Çocuk Yaz okulumuzda her branşta alanında uzman ve antranör belgeli eğitmenlerimiz görev almaktadır. Sporcularımızın beslenme, dinlenme, derse teslimlerini, ders aralarındaki ihtiyaçlarını karşılamaları, giyinme ve soyunmaları için başlarında en az 2 tane etüt öğretmeni bulunacaktır.

Genel Bilgiler : Kursa katılacak öğrenci için spor yapmasına engel olmadığını gösteren sağlık belgesi istenmektedir.

Gerekli Malzemeler : Öğrenciler, derse gelirken bone, terlik, havlu ve mayolarını yanında getirmelidir.

Bu programla birlikte çocuklarınız yaz spor okulu programında yüzme, İngilizce eğitimi, Rusca eğitimi, Bale, Çocuk Dansı, Mental Aritmetik, Matematik Kursu, Çocuk Yogası, Resim kursu, Müzik eğitimi, Gitar Kursu, Çocuk korosu, Eğitsel oyunlar, Satranç, Cimnastik, Karate, Aikido, Taekwondo eğitimleri gibi çeşitli aktivitelerle birlikte geniş bir eğitim programına dahil olacaktır.

WHITE Club – Deha Çocuk Yaz Okulu

× Whatsapp