izmir yaz okulu

For Better Life...

SPOR YAZ OKULU

WhiteClub izmir spor salonu olarak okulların kapanmasının hemen ardından başlayan Yaz Okulu’nda 08:30 – 18:00 saatleri arasında açık büfe kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısını da kapsayan tam günlük bir program uygulanmaktadır. Spor yaz okulu, çocuğunuzun gelişim ve büyüme döneminde ki yapmış ve yapacak olduğu aktiviteler onların geleceğe daha iyi hazırlanmasını sağlamaktadır. İzmir çocuk Spor yaz okulu ile çocuğunuzun gelişimini yakından göreceksiniz.

Yüzme Eğitimimiz Uzman eğitmenler eşliğinde haftada üç gün Aquacity termal balçovada yapılacaktır.

Spor Yaz Okulu, Program Başlangıç Tarihi: Spor yaz okulu başlangıç tarihi değişim gösterebilmektedir detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

yaz okulu, izmir yaz okulu, balçova yaz okulu, yaz okulları, izmir yaz okulları, çocuk yaz okulu, balçova yaz okulları

Genel Bilgiler : WhiteClub Çocuk Yaz Okulu programı gruplar halinde uygulanır. Her dönem kayıt yaptıran öğrencilerden, yaşlarına göre gruplar oluşturulur. Her grup en fazla 15 öğrenciden oluş

Yaz Okulu, Programa Katılabilecek Yaş Grupları: 3 – 13 yaş arası çocuklarımız programımıza katılabilirler.

Çocuk Yaz Okulu Eğitim İçeriği

Programın İçeriği (Yaz Okulu): Yüzme, Sanat çalışmaları Eğitsel Oyunlar, Jimnastik, Karate, Taekwonda, Aikido, Çocuk Dansı, Çocuk Yogası, Çocuk Korosu, dinlenme saati ve üç öğün yemeği (kahvaltı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı) içerir.

Yemek : Diyetisyenlerimiz tarafından kalori ve besin değeri açısından öğrencilerimizin ihtiyacını eksiksiz karşılayacak şekilde oluşturulan programa uygun olarak, deneyimli kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Açık büfe sabah kahvaltıları, öğle yemekleri ve ikindi kahvaltıları ücrete dahildir. Yaz Okulu

( Yemek programlarımız aylık olarak velilerimize dağıtılacaktır )

Servis : İzmir’in her semtine servisimiz vardır. Çocuklar evlerinin kapılarından alınıp yine kapılarına bırakılır. Servis ücretleri fiyatlara dahil değildir.

Sağlık : Tesisler içinde gün boyu sifa hastanesinin uzman doktorları sağlık hizmetleri sunulmaktadır. Havuz başında sürekli cankurtaran görevlidir.

Genel Bilgiler :  Çocuk Spor Yaz Okulu programı gruplar halinde uygulanır. Her dönem kayıt yaptıran öğrencilerden, yaşlarına göre gruplar oluşturulur. Her grup en fazla 15 öğrenciden oluşur.

Eğitmenler : Çocuk Spor Yaz okulumuzda her branşta alanında uzman ve antranör belgeli eğitmenlerimiz görev almaktadır. Sporcularımızın beslenme, dinlenme, derse teslimlerini, ders aralarındaki ihtiyaçlarını karşılamaları, giyinme ve soyunmaları için başlarında en az 2 tane etüt öğretmeni bulunacaktır. yaz okulu

Genel Bilgiler : Kursa katılacak öğrenci için spor yapmasına engel olmadığını gösteren sağlık belgesi istenmektedir.

Gerekli Malzemeler : Öğrenciler, derse gelirken bone, terlik, havlu ve mayolarını yanında getirmelidir.

Bu programla birlikte çocuklarınız spor yaz okulu programında gelişimlerine büyük katkı sağlayacaktır. WhiteClub Spor yaz okulu ile kendine güvenen, sosyal bağları kuvvetli, ruhen ve bedenen sağlıklı, kendini iyi ifade edebilen bireyler olmaları için neredeyse olmazsa olmaz niteliği taşımaktadır.

WHITE Club –Spor Yaz Okulu