İzmir Dans Kursu

For Better Life...

Dünyanın en cesur ve tutkulu dans kurslarına WhiteClub dans okulu ile tanışmak için hazır mısınız?

İzmir Dans Kursu ile aşk, tutku, ritim, melodi birleştiğinde sonsuz bir zenginliğe doğru yolculuk yapıyor olacaksınız. Sizi dansa tutkuyla bağlayan İzmir Dans Kursu çeşitli aktivite ve geceleriyle sosyalleşmenizi sağlamaktadır. WHITE Dans Okulu bu eşsiz dansı profesyonel eğitmenlerden öğrenmenizi sağlamaktadır.

WHITE dans okulunda düzenlenen eğitimler herkesin rahatça katılabileceği şekilde düzenlenmektedir.

WHITE Dans kursları profesyonel eğitmen kadrosu ile tango kursu hizmeti veriyor. Eğitimler sırasında figürler kısa süre içerisinde öğreniliyor ve özel koreografilere imza atılıyor.İzmir de bulunan İzmir Dans Kursumuz balçova, karşıyaka, bornova bölgesinde faaliyet gösteren WhiteClub Bale ve Dans Okulu eğitim kalitesiyle fark yaratmaktadır. İzmir dans kursları balçova merkezli olup  İzmir dans kursları karşıyaka ilçesinde ve bornova’da olarak fazla ve yoğun talep görmektedir.

İzmir Dans Kursu

İzmir Dans Kursu WhiteClub’ın geliştirdiği dans pedagojisi ve yaklaşımı ile das eğitimi çocukların her biri için özel bir ilgi gerektirmekte olup böylece WhiteClub Bale ve Dans Okulu’nda Dans -Modern Dans -Çocuklar için Dans ve Jimnastik eğitimi alan her öğrenci kendine yeterek özgüveni gelişmiş ve geleceğin dansçı ve eğitmeni olmaya doğru emin adımlarla ilerliyor olmaktadır.

WhiteClub dans okulu açıldığı günden bu zamana yüzlerce öğrenciye kaliteli ve nitelikli dans eğitimini en kaliteli ve profesyonel şekilde vermektedir. Öğrencilerimiz de İzmir Dans Kursu ile dansın her alanında üstün başarılara imza atmaya devam etmektedir. Türkiye’de oluşturduğumuz pedagojik yaklaşım ve anlayışla birlikte okulumuzda eğitim alan her dansçı adayı profesyonel bir eğitim alma fırsatı olanağına sahiptir.

İzmir Balçova Dans Okulu:

WhiteClub dans atölyesi, İzmir balçova dans okulu merkezli eğitim hizmeti sunmaktadır. WhiteClub bale ve dans okulu, İzmir Dans Kursu eğitmenleri pedagojik formasyon sahibi olmakla birlikte özellikle küçük yaştaki dansçı adayları ile özel bir iletişim kurarak daha iyi hizmet vermektedir.

İzmir Dans Kursu ekstra derslerimiz olarak: İzmir hiphop dans kursları, Modern Dans eğitiminin yanında öğrencilerimiz dekor sahne tasarımı kostüm bale ve dans tarihi gibi teorik dersler ile modern bale, modern dans, jimnastik ve karakter dansı gibi uygulamalı ve repertuar gibi teorik dersler de verilerek gelişim daha hızlı ve geniş olarak hedeflenmektedir.

İzmir Dans Kursu Eğitimi Ne Zaman Başlamalı:

İzmir Dans Kursu temel olarak 4 yaşından itibaren öğrencilerimiz dans eğitimine başlayabilmektedir. Özel olarak geliştirdiğimiz 3 yaş bale programımız da bulunmaktadır. 4 yaş genel olarak bale dersi ile dans eğitimine başlamaktadır. Street Jazz dans eğitimi 7 yaşından itibaren ve modern dans eğitimi 9 yaşından itibaren başlanması daha uygun bulunmaktadır.

İzmir Dans Kursu Dersleri:

İzmir Dans Kursu çocuklarımızın dans eğitimini sadece işin uzmanı eğitmenlere emanet etmekteyiz. Kaçak bir kurumda bunu sağlamanız mümkün olmayacaktır. Öğrenciler İzmir Dans Kursundan mezun olduklarında resmi öğretmenlik hakkı ve resmi kurs açma hakkına sahip olmaktalardır. Dans öğretmenliği gelişmiş ülkelerde en geçerli ve saygın mesleklerden birisi olmaktadır.

Dans diploması, dans eğitmenlik diploması, dans sertifikası: WhiteClub Dans Okulu Dans bölümlerini (Modern Dans ve Street Jazz Kursları) başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz MEB onaylı Resmi Dans Öğretmeni olma hakkını kazanabilmektedir. Dans öğretmenliği uluslararası bir meslektir ve altın bileziği kolunuza takabilirsiniz. Her yerde geçerliliği bulunmaktadır.

Hobiden daha ileri amacı olanlar için dansı bir meslek olarak da yapmak isteyenler mutlaka ciddi bir eğitim kurumuyla temasa geçmesini öneririz unutulmamalıdır ki uygun bir kurumdan bu eğitimi alamayanlar sadece bir hobi olarak zaman sarfetmektedir. Bu tip meşguliyetlerin birikim ve kalıcılığı olamamaktadır.

Profesyonel işleyen bir izmir dans okulunda çocuğunuzun zamanında ve doğru eğitimi aldığını düşünebilirsiniz. MEB’e bağlı kurumlar ortak bir dans müfredatını kabul etmektedir; bu akademik olarak kabul edilmiş bir eğitim planıdır ve ilgili okullar buna uymakla yükümlü olmaktadır.

İzmir spor salonu olarak müzik kursu ve dans kursu eğitimlerimizde de tıpkı spor eğitmenlerimiz gbi diğer eğitmenlerimizin bilgisi ve eğitimi çok önem arz etmektedir. Dans kursunda en önemli öğelerden birisi eğitmenler olacaktır. Eğitim kadrosuna yapılan yatırım doğrudan çocukların eğitiminde olumlu olarak etkileyecektir. Eğitim kadrosunun kalitesi, eğitimin kalitesinin üst sınırını belirleyen nihai faktördür.

İzmir Dans Okulunun Fiziksel Koşulları:

izmir dans kursları balçova, izmir hiphop dans kursları, izmir dans kursları, izmir dans kursları karşıyaka, izmir dans atölyesi, izmir dans kursları bornova, izmir dans kursları fiyatları, izmir dans kursu, izmir ücretsiz dans kursları

izmir dans kursları balçova, izmir hiphop dans kursları, izmir dans kursları, izmir dans kursları karşıyaka, izmir dans atölyesi, izmir dans kursları bornova, izmir dans kursları fiyatları, izmir dans kursu, izmir ücretsiz dans kursları

İzmir dans okulunun fiziki koşulları da eğitim için uygun fiziksel koşulları sağlaması gerekmektedir. Havalandırma doğru bir yer döşemesi ve ahşap zemin niteliği bu koşullardan bazıları olarak bilinmektedir. Soyunma ve bekleme salonu kafeterya duş ve tuvaletler okulun en önemli fiziksel unsurları olarak dikkat çeker.

İzmir Dans Kursları Fiyatları:

İzmir dans kursları fiyatları değişim gösterebilmektedir. İzmir Dans Kursu olarak 3 farklı şubemizde eğitim ve hizmetimizi sunmamız dolayısı ile şubeler arası yoğunluk ve talep oranı değişebilmektedir. İzmir dans kursları fiyatları bu durumlardan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. İzmir dans kursları fiyatları için lütfen iletişime geçin.

Yılsonu gösterisi/ Yılsonu temilleri:

WhiteClub İzmir Dans Kursu yılsonu gösterisi hazırlamak bütün önemli dans okulu için vazgeçilmezler arasındadır. WhiteClub Dans Okulu her eğitim yılının sonunda bütün öğrencilerimizin katıldığı görkemli bir yıl sonu temsili düzenlenerek gösterim yapılmaktadır. Dans dünyasının seçkin koreografilerinin sahneye taşındığı bu gecede öğrencilerimiz sahne ile tanışarak gelişim açısından büyük öneme sahiptir. Böylece öğrencilerimiz geleceğin birer sanatçı adayı olarak önemli deneyim ve birikim elde ederek ileriye dönük adım atmış olmaktadırlar.

Yılsonu gösterisine hazırlamak aynı zamanda çok ağır bir yükümlülüğe girer. İzmir Dans Kursu gibi birçok okul daha seyrek resitaller hazırlar ancak unutulmamalıdır ki dans sahne işidir ve yıl içi üretimleri sahneye taşınmazsa öğrenciler kendilerini geliştirme fırsatından yoksun kalabilmektedir.

İzmir street jazz kursu, Hip Hop, Funk, R&B ve Jazz müzikleri ile danslarının harmanlanması

Cimnastik Kursu, Cimnastik Eğitimlerimiz yurt dışında hocalık diploması almış öğretmen..

Latin Dans dersimiz öncelikli ve ağırlıklı olarak Salsa, Cha Cha Cha, Bachata ve Merengue..

Görsel zenginliği ve enerjisi ile dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de en popül..

Sosyal aktivite olarak, hem de profesyonel beklentilere cevap verebilecek düzeyde planlanm..

Kurumumuz her eğitim yılının ortasında ve sonunda bütün öğrencilerimizin katıldığı görkem..

Oryantal dans vücutta göbek, kalça ve bacakları çalıştırdığını için kalça ve göbek bölgeleri..

Etiket; izmir dans kursu, izmir dans kursları, dans kursu, dans kursları, balçova dans kursu, izmir dans atölyesi, izmir dans kursları balçova