izmir tango kursu

For Better Life...

ARJANTİN TANGO

tango kursu, tango kursları, izmir tango kursu, balçova tango kursu, tango kursu fiyatları, izmir tango kursu fiyatları, izmir tango kursları, arjantin tango kursu

İzmir Tango Kursu ile üyelerimizin yaşantısına bir çok alanda değer katarken, yaşam kalitelerini ciddi oranda arttırır. Fiziksel ve zihinsel sağlığınızı korur, sosyal yaşantınızı ise zenginleştirir.

İzmir tango kursu, dans kursları arasında sıklıkla tercih edilmekte olan eşsiz bir dans grubudur. Tango kursumuz alanında uzman ve eğitimini almış eğitmenlerimiz tarafından verilmekte olup başarı yakalamamanız için hiç bir sebep bulunmamaktadır. Haftalık programlar ile verilmekte olan tango kursumuz ile kendinizi iş ve yoğun hayatın stresinden arınmış hissedeceksiniz. Tango kursu bireyler için tam bir meditasyon biçimidir. Zihninizin boşaldığını ve kaygılarınızdan veya sıkıntılarınızdan arındığınızı kurs süresince hissediyor olacaksınız. Tango kursu ile sosyalleşerek yeni arkadaşlar edinebilir ve güzel dostluklar kurarak yeni bir sosyal çevre edinmiş olacaksınız. Kursumuzun temel amaçlarından biri sizleri fiziksel olarak zinde tutmaktır. Eşsiz dans gruplarından olan arjantin tango kursu ile kendiniz çok daha iyi hissedecek ve hayalini kurduğunuz dansı aşama aşama öğreniyor olmanın mutluluğunu White club farkı ile yaşayacaksınız.

Arjantin Tango bir hobiden çok daha fazlasıdır. İzmir tango kursu ile üyelerimizin yaşantısına bir çok alanda değer katarken, yaşam kalitelerini ciddi oranda arttırır. Fiziksel ve zihinsel sağlığınızı korur, sosyal yaşantınızı ise zenginleştirir.

  • Partnerli ya da partnersiz katılabileceğiniz sosyal bir aktivitedir.​ Tango öğrenmekle kalmaz, bir çok arkadaş edinir, yepyeni bir sosyal çevreye sahip olursunuz. İlerleyen yaşlarda dahi sosyal bir yaşantınız olur.
  • Tam bir meditasyon biçimidir. Tango yaparken günlük hayatın stres ve kaygılarını tamamen unutur, zihniniz boşalmış olarak İzmir Tango Akademi’den ayrılırsınız. Tüm dersler ve aktiviteler profesyonel eğitmenler eşliğinde, eğlenceli bir ortamda gerçekleştirilir.
  • Hareket halinde olmanızı sağlar. Dersler, pratikler ve tango geceleri sizi fiziksel olarak aktif olmaya iter. Özellikle ofis çalışanları ya da fiziksel olarak durağan bir günlük yaşantıya sahip kişiler için oldukça faydalıdır. Tango ile hayatınızdaki değişimlere şahit olacaksınız.
  • Herkesin başarılı olabileceği basit bir aktivitedir. Boy, kilo veya yaşınız ne olursa olsun keyifle yapabileceğiniz ve uzun yıllar hayatınızın parçası olacak bir danstır.
  • Arjantin Tango gibi eşli dansları hayatının bir parçası yapmış kişilerin ilerleyen yaşlarda alzheimer gibi rahatsızlıklara yakalanma oranı %75 daha düşüktür.

İzmir tango kursu fiyatları ve detaylı bilgi için merkezimize danışınız.