izmir spor kursu

For Better Life...

BİRE BİR ÖZEL DERS

Spor Salonu Bire Bir Özel Ders (PT), uzmanlaştığımız en değerli spor hizmetlerimizden biridir. Spor Kursu sizlere Rehabilitasyon, sağlıklı zayıflama, kas güçlendirme gibi Mücadele sporları ile hedefleriniz için bire bir özel dersler en iyi çözümünüz olacaktır. WHITE Club ’da en iyi trainer ile çalışacaksınız. Spor Kursu aylık 8 veya 12 seans seçeneklerinden birini tercih ederek,  arzu ettiğiniz hedeflere ulaşacaksınız.! Aradığınız ne olursa olsun Uzman trainer’larımız sizi asiste ve motive etmeye hazır.

ÖZEL GRUP ANTRENMANLARI

Yaş, cinsiyet, kondisyon durumu gibi özelliklerle belirlenen kalıplaşmış grup dersi kurallarını unutun. Trainer gözetimindeki en hesaplı egzersiz seçeneği olan Takım Antrenmanı, 8 kişiden başlayan özel grup derslerinde bireysel performansın takım ruhuyla özdeşleşerek yükseldiği farklı ve verimli bir deneyim sunar. 45 dakikalık ısınma, direnç ve kardiyo egzersizleri, esnemeyle tamamlanır. Temel egzersiz “Fundamentals”, Functional, Fitness, Reformer Pilates, Crossfit Boks, Kickboks , MMA,  Karma Do Sporları ile haftalık Spor Kursu programınızı çeşitlendirebilirsiniz.

BOKS

Bu PT programımız, yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir dövüş sporudur.

MMA

Karma Dövüş Sanatları anlamına gelir. Birçok ayrı dövüş sporundan alınmış ve çok geniş bir yelpazeden teknikleri barındıran, bir mücadele sporudur.

KICKBOKS

Farklı tekniklerin yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karete ve Muay Thai’nin bir araya gelmesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanır. Bu grup PT programımız, yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir dövüş sporudur.

BRAZILIAN JIU JITSU

Brazilian Jiu Jitsu (BJJ); özellikle rakibi yakalama ve yerde mücadeleye odaklanan bir savaş sanatı, spor ve kişisel korunma yoludur. Daha ufak ve zayıf olan kişinin kendisinden daha büyük ve güçlü olan rakibini baskı gücü ve doğru teknik ile başarıyla savunabileceğini öğretir.

WINGTSUN

WT(Wing Tsun) güce, güçle karşılık vermek yerine açılar ve hisler yoluyla agresif bir saldırının üstesinden gelir. Saldırgan ne kadar güçlü veya hızlı olursa olsun, uygulanan prensipler değişmez.Wing Tsun konusunda eğitimli bir kişi boyut olarak küçük veya fiziksel olarak daha zayıf olmasına rağmen kendisinden çok daha iri veya güçlü bir rakibi alt edebilir. Bu nedenle Wing Tsun kadınlar için ideal bir dövüş sanatıdır.Her yaşta insanın kendisini savunabilmesine esneklik, ağırlık, güç farkı gözetmeden olanak sağlar.

WT derslerinde yapılan düzenli antremanlar sayesinde öğrenci formlar, teknikler ve egzersiz uygulamalarıyla fit, güçlü ve çevik hale gelir.Kendini savunmayı öğrenme sürecinde konsantrasyon, stres kontrolü, rahatlık ve kendine güven gibi kişinin tüm hayatını etkileyen çok olumlu kazanımlar elde eder.

KARATE

Karate, çocuk ve gençlerin yaratıcı becerilerini açığa çıkartıp ruhsal, fiziksel ve mental gelişimini besleyen, onların agresif tutumlarını kontrol etme becerilerini geliştirip sosyalleşmelerine destek veren bir spor branşıdır. İlk ortaya çıkışının Okinawa adasında olduğu bilinmektedir. Karate’nin erken dönemine ilişkin en önemli belge Çince yazılmış olan ve 20. yüzyıl başlarına kadar yaygın olarak kullanılan Bubishi adlı kitaptır.

KARATE KIDS (4- 13 )

Karate ile çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini destekleyici niteliktedir. Özgüven, saygı disiplin gibi bir çok faydası bulunur. Karate de güçlü olma, hızlı olma, serilik, esneklik ve dayanıklılık bileşimlerinin özellikle de çocukluk dönemindeki motor yetisinin gelişimi için harmanlanarak büyüme imkânı sunulması çocuklarınıza vereceğiniz büyük bir hediyedir.

AIKIDO KIDS (4-13)

Eğitim hedefimiz; çocuklarımızın sosyalleş-mesini sağlarken ahlaki gelişimlerini de göz önünde bulundurarak onları şiddete teşvik etmeden özgüvenlerini daha da artırabilmek ve kendilerini koruyabilmelerini öğretmektir.

Ayrıca eğitim esnasında tekniklerin kimi zaman basit kimi zamanda karmaşık olan yapısı dolayısıyla çocuklarımızın algılama eşiğinde de olumlu değişiklikler hedeflenmektedir. Esneklik ve kas gelişiminin artışı da eğitimin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkacaktır.

TAEKWONDO

Akli ve ruhi beceriye dayanan, bedeni ve ruhi gelişimi sağlayan ve her yaştaki insana hitap eden bir ahlak sporudur.

KRAV MAGA & YAKIN SAVUNMA EĞİTİMİ SELF DEFANS

Spor Kursu kişisel gelişimine çok yönlü anlamda katkıda bulunacak aktiviteler araştırılsa modern çağın geçmişten miras aldığı en etkin aktivitesi Self Defense olurdu. Müfredatında bulunan çeşitli egzersizler sayesinde beynin çift lopunu kullanmayı ve neticesinde zeka ve beden yetilerini en üst düzeyde bir noktaya taşımayı hedefleyen Kids -Yetişkin Defense  birçok uzman tarafından 21. Yüzyılın sanatı olarak tanımlanmaktadır.

İzmir spor kursu fiyatı ve detaylı bilgi için merkezimize danışınız.

FIT BOKS

Özel ayaklı boks torbaları ile boks ve kick boks hareket figürlerinin müzik eşliğinde ritim duygusu ile birleştirildiği bir grup fitness kardiyo dersidir.

TRX

Vücut ağırlığınızı direnç olarak kullanmanızı sağlayarak yüzlerce egzersiz yapmanızı sağlayan TRX antrenmanı trend fitness özel derslerinden birisidir.

Bire Bir Özel Ders (Boks Kursu) WHITE Club olarak en uzman olduğumuz alandır.

Bire Bir Özel Ders Kickboks kursu uzmanlaştığımız en değerli spor hizmetlerimizden biridir.

MMA(mixed martial arts), “karma dövüş sanatları” olarak adlandırılmaktadır.

Personal Training, Türkiyedeki en iyi Antranörler eşliğinde kaliteli bir eğitim almak istemezmisiniz?

WHITE Club Spor Sistemi’nde amacımız; sporu yaşam tarzınız haline getirmektir.

Uyguladığımız eğitim sistemi, Dünyanın en büyük oyuncularının ve mankenlerinin formda kalmala..

WHITE Club olarak amacımız; Özgüveni yüksek, sosyal ve çevresine duyarlı, hayatta..

Karate, Aikido, Taekwondo karma Çalışmalarımız sertlikten uzak, kişisel gelişim odaklıdır.

Karma do sporları olarak Karate – Aikido – Taekwondo tekniklerinden oluşan çok yönlü bir eğitim..

Wing tsun Kursu, Türkiyedeki en iyi Antranörler eşliğinde kaliteli bir eğitim almak istemezmisiniz…???

Sağlıklı ve çok daha iyi bir fiziğe sahip olmak, spor yaparken hayatta karşımıza çıkacak olan tehlikele..

Jujutsu Kursu her türlü stilden seçilen teknikler ve bu tekniklerin kombinasyonu sonucunda alın..

Capoeira Brezilya’ya özgü (Capoeira Kursu), Afrika kökenli bir dövüş sporudur.

Eşsiz Kılıç sanatı eğitimize katılmanızdan sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Muay Thai Kursu, Türkiyedeki en iyi Antranörler eşliğinde kaliteli bir eğitim almak istemezmisiniz…???

Japon Kılıç Sanatı ( Kenjutsu – İai jutsu ) eğitimimiz haftada bir gün bir buçuk saatlik özel gru..

Temel yoga dersleri, fiziksel yoga uygulamasının yapı taşlarını oluşturan asamalar..

Pilates günümüzün en güvenli ve en etkili egzersiz sistemidir. Joseph Pilates tarafı..

Yay ve kayış destekleri ile kullanılan aletli pilates ile yapılan egzersiz sistemidir. Reformer pilates..

Nefes çalışması, farklı nefes tekniklerinin beden ve zihin aracılığıyla bir bütünlük için..