izmir cimnastik kursu

For Better Life...

Cimnastik kursu

Cimnastik Kursu, Cimnastik Eğitimlerimiz yurt dışında  hocalık diploması almış öğretmenler ve çocuklarla iyi bir diyalog kurabilen ve onların her türlü sorunuyla ilgilenen türk ve yabancı uzman kişilerden oluşmaktadır.

Öğrenciler jimnastik eğitim programına 3 yaşından itibaren başvurabilirler

Öğrenciler jimnastik eğitim programına 3 yaşından itibaren başvurabilirler. Entellektüel ve fiziksel açıdan uygun bulunduğu takdirde 2,5 yaşında da programa özel statü ile öğrenci alınabilir. WhiteClub izmir jimnastik kursuna yeni başlayanlar fiziksel uygunluğu incelendikten sonra, daha önce cimnastik yapmış öğrenciler ise seviyesi tespit edildikten sonra uygun sınıflara kabul edilirler.

Çocuklarda cimnastik eğitimeleri ve çalışmaları fiziksel gelişimleri ile birlikte  zihinsel anlamda ki gelişimide destekleyerek gerekli bir program ve eğitim haline gelmiştir. Uzun yıllar tecrübelerin de ve bilimsel araştırmalar da göstermiştirki; çocuktaki cimnastik eğitimi okul öncesi yada ilkokul döneminde kendine güven, kendini ifade edebilme, konsantre olabilme, kurallara uyum sağlama ve günlük aktivitelerini proglamlama gibi kişisel bir çok beceriyi geliştirkmektedir.

Cimnastik kursu programlarında temel amaç; spora cimnastik kurslari ile başlamış, komple beden kontrolüne sahip çocuklar yetiştirmektir. Profesyonel cimnastik eğitmenleri ile çocuklar eğlenceli bir ortamda, esneklik, el-ayak koordinasyonu, denge, kuvvet, çeviklik konularında becerilerini geliştirirken aynı zamanda temel Cimnastik hareketlerini öğrenmektedirler.

Çocuklar eğlenceli bir ortamda, esneklik, el-ayak koordinasyonu, denge, kuvvet, çeviklik konularında becerilerini geliştirir.

İzmir spor salonu sayfamızda çeşitli kurslarımızı görebilir detaylı açıklamaları görebilirsiniz..

 

 

Cimnastik kurslari düzenli gelindiği taktirde kazandığı yetiler.

 • Cimnastik kursu Kas kemik yapısının kuvvetlenmesini sağlar.
 • Cimnastik kursu Sinir-kas koordinasyonunun mükemmel seviyeye ulaşabilmesi,

  izmir cimnastik kursu, 3 yaş cimnastik kursları izmir

 • Bedenlerini daha bilinçli bir şekilde kullanabilme ve esneklik kazanabilme,
 • Cimnastik kursu eğitimleri Daha sosyal ve dışa dönük bireyler,
 • Cimnastik kursu eğitimleri Hiperaktif çocuklarda daha sakin davranış durumu,
 • Jimnastik Duruş bozukluklarının düzeltilebilmesi,
 • Jimnastik kursu Denge sorunu yaşayan çocuklarda olumlu yönde ilerleme,
 • Cimnastik kursu İletişim kuramayan çocuklarda sosyalleşebilme,
 • Yaşıtları arasında daha aktif ve girişken olabilme,
 • Yaşıtlarına oranla her alanda daha fazla başarı gösterebilme,
 • Yaşıtlarına göre daha olgun ve sorumluluk sahibi olabilme…

İzmir spor salonu olarak kurumumuz her eğitim yılının ortasında ve sonunda bütün öğrencilerimizin katıldığı görkemli bir yıl sonu temsili düzenlemektedir. Cimnastik dünyasının seçkin koreografilerinin sahneye taşındığı bu gecede öğrencilerimiz sahne ile tanışmakta ve birer sahne adayı olmak üzere önemli deneyimler elde etmektedirler.

İzmir Cimnastik Kursu Gün Ve Saatleri

Çocuğunuzun gelişiminde ve geleceğinde etki sağlamak istiyorsanız bu eşsiz değerli programı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. İzmir cimnastik kursu gün ve saatleri ve WhiteClub jimnastik kursu almak için iletişime geçebilirsiniz. 

 

Bizleri facebook adresimizden takip edebilir ve izmir cimnastik kursu hakkında bilgi alabilirsiniz.

ETİKET: cimnastik kursu, izmir cimnastik kursu,